C.TÜRKGÜCÜ C.TÜRKGÜCÜ

C.TÜRKGÜCÜ

Kasa geçmiş mesane kanseri tanısı konulduktan sonra hocamla konuşarak ameliyat olmaya karar verdim. Bu ameliyat için iki seçenek vardı. Birincisi tüplü, ikincisi ise yapay mesane. Ben yapay mesaneyi tercih ettim, çünkü doğal mesaneden hiç bir farkı yoktu. Bu arada ameliyat korkularımı Can hocam sayesine yendim çünkü benimle her şeyi açık bir şekilde konuştu.

Ameliyata gelince mesane çıkarılıp yerine bağırsaktan yapay mesane yapılarak başarılı bir şekilde gerçekleştirilmiştir. Aynı anda böbrek taşları alınmış, safra kesesi ve prostat ameliyatı başarılı bir şekilde yapılmıştır.

Ameliyat öncesi ve sonrasında hastasıyla gayet ilgili, aynı zamanda doktorluk mesleğini gerçekten iyi bilen ve son derece iyi icra eden bir insan. Hastalığımın teşhisi, tedavisi, zorlu ameliyatlarımın en başarılı şekilde yapılması, tedavimin her safhasında beni bilgilendirmesi ve bütün bunları tam bir beyefendi nezaketiyle yapıyor olması, kibarlığı yanında mütevazi kişiliği ile hastasını hayran bırakan, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Üroloji Bölümü hocalarından Sn. Prof. Dr. Can Öbek beyefendiye minnet, saygı ve teşekkürü borç bilirim. Elbette ki kolay bir ameliyat değil , ama 10 yıldır doktorum olan hocamıza ameliyat öncesi ve sonrası olan süreçte güvenim tamdı. Ameliyat olacak hastalara korkularını hocayla konuşarak yenmeyi tavsiye ederim. Allah iyi ki onun gibi bir doktoru karşıma çıkarmış.

C.TÜRKÜCÜ

İnşaat Mühendisi

DİĞER YORUMLAR
Genç yaşta ameliyat olan, 6 yıldır yaşam kalitesi mükemmel erkek hasta Genç yaşta ameliyat olan, 6 yıldır yaşam kalitesi mükemmel erkek hasta
Genç yaşta ameliyat olan, 6 yıldır yaşam kalitesi mükemmel erkek hasta

MERHABA, 2009 yılı mart ayında idrarımdan kan g...

devamını oku
A.D A.D
A.D

2011 Aralık ayında bir gece lavaboya çıktığımda, i...

devamını oku
H. Üstügen H. Üstügen
H. Üstügen

Ben 1944 doğumluyum.64 yaşıma kadar hiçbir sağlı...

devamını oku
İ.Aşık İ.Aşık
İ.Aşık

Ismail Aşık: Kasım /2014 te mesane kanseri olduğum...

devamını oku