Z.G Z.G

Z.G

Ben Erzurum'da yaşıyorum. Oradayken idrarımda kanama oldu. Oradaki araştırma hastanesine gittim. Mesanemin içine uyutularak sistoskopi yapıldı. O işlem sırasında mesanemde delik oluşmuş. Günlerce sızım oldu. Onbeş gün hastanede yatmak zorunda kaldım. Başka doktorlara da muayene oldum. Mesanemin alınması gerektiği söylendi. Mesanemi aldıktan sonra idrarımın karnımın yanındaki torbaya geleceği söylendi. Sonra internetten araştırarak Can Öbek Hoca'yı buldum. Bana yeniden sistoskopi yaptı. Tedavi için iki seçenekten bahsetti. Ben karnımın yanında torba taşımak istemiyorum dedim. Can Öbek Hocam da bana bağırsaklarımdan yeni mesane yaptı. Sağolsun beni çok inceledi çok emek verdi. Hatta sonraki kontrollerimde kalp bölümüne de muayene olmam gerektiğini söyledi. Oradaki takiplerime devam ediyorum.

Can Öbek Hocamızı tercih ettim ve sağlığıma kavuştum. Teknoloji de bilgi de mühim. Ameliyattan sonra şimdi hiç sızım sorun yok. 2-3 saatte bir idrarımı yapıyorum. Uykum ağır. Geceleri bazen üstümün ıslandığı oluyor. Onun için ped kullanıyorum. Bu hastalığa yakalananlar korkmasınlar. Önce Allah'a sonra hocama bağlı olsunlar. Ameliyat sonrası yoğun bakımda yatarken cihazların seslerinden çok rahatsız olmuştum, onun haricinde hiç sıkıntım olmadı. Yoğun Bakım'dayken Can Öbek Hocamız yanıma gelip 'Z. Bey, müjde, bağırsakların çalışmaya başladı, yakında iyileşeceksin' dedi bana çok moral verdi. Can Öbek'in şifalı ellerinden öperim.

DİĞER YORUMLAR
Genç yaşta ameliyat olan, 6 yıldır yaşam kalitesi mükemmel erkek hasta Genç yaşta ameliyat olan, 6 yıldır yaşam kalitesi mükemmel erkek hasta
Genç yaşta ameliyat olan, 6 yıldır yaşam kalitesi mükemmel erkek hasta

MERHABA, 2009 yılı mart ayında idrarımdan kan g...

devamını oku
A.D A.D
A.D

2011 Aralık ayında bir gece lavaboya çıktığımda, i...

devamını oku
H. Üstügen H. Üstügen
H. Üstügen

Ben 1944 doğumluyum.64 yaşıma kadar hiçbir sağlı...

devamını oku
C.TÜRKGÜCÜ C.TÜRKGÜCÜ
C.TÜRKGÜCÜ

Kasa geçmiş mesane kanseri tanısı konulduktan sonr...

devamını oku