Ü. Can, Bayan, Ta düşük grade Ü. Can, Bayan, Ta düşük grade

Ü. Can, Bayan, Ta düşük grade

Değerli Hocamız Can Öbek'i, uzun süren bir araştırmam sonrasında pek çok kişinin kendisinden memnun kaldığını öğrenmem neticesinde tanıma fırsatım oldu.Benim için mesane tümörü teşhisi konmuştu.Ameliyat olmam ve ameliyattan sonra tedavi sürecimin devam etmesi gerekiyordu. Can Bey ,hastalığımı bana büyük bir içtenlikle ve detaylı olarak anlattı.Ameliyatın nasıl olacağını, nasıl tedavi edeceğini izah etti. Can Bey, 2005 yılında ameliyatımı büyük bir başarı ile gerçekleştirdi. Korkulacak bir şey olmadığını anladım.  Kendisi ameliyattan sonraki süreci çok rahat atlatmamı sağladı.Sağlığıma kendisi sayesinde kavuştum. Kendisinden çok memnunum. Kendisi çok saygıdeğer ve işini çok iyi yapan bir doktordur. Can Bey'i herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Kendilerini  başarılarından dolayı tebrik ediyorum.Saygı ve sevgilerimle Ü. Can

DİĞER YORUMLAR
Ta düşük grade hastalığı olan bir hasta Ta düşük grade hastalığı olan bir hasta
Ta düşük grade hastalığı olan bir hasta

2010 yılında idrarımı yaparken hafif bir yanma old...

devamını oku
36 yaş erkek, mesanesindeki tümörün endoskpik olarak kazındığı, daha sonar mesane içine ilaç (Mitomycin C) alan ve daha sonraki kontrollerde nüksü olmayan bir hasta: 36 yaş erkek, mesanesindeki tümörün endoskpik olarak kazındığı, daha sonar mesane içine ilaç (Mitomycin C) alan ve daha sonraki kontrollerde nüksü olmayan bir hasta:
36 yaş erkek, mesanesindeki tümörün endoskpik olarak kazındığı, daha sonar mesane içine ilaç (Mitomycin C) alan ve daha sonraki kontrollerde nüksü olmayan bir hasta:

Mesanesindeki tümörün endoskpik olarak kazındığı, ...

devamını oku
Rıza Orhan Korateş Rıza Orhan Korateş
Rıza Orhan Korateş

On yıl kadar önce bir sabah idrarımı yaparken idra...

devamını oku
Ta, düşük dereceli tümörlü erkek hasta Ta, düşük dereceli tümörlü erkek hasta
Ta, düşük dereceli tümörlü erkek hasta

Prostat Hastalığı İle İlgili Belirli Hastanelere B...

devamını oku